15foto.jpg
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

MŪSŲ NAUJIENOS

„Vaikų linija“ kviečia naujus savanorius – mokymai naujoms grupėms prasidės netrukus

2015-09-11 17:38:34

„Vaikų linija“ kviečia savanoriauti ir padėti telefonu bei internetu išklausyti vaikus ir paauglius! Visą rugsėjį vyksta naujų savanorių atrankos, po kurių atrinkti motyvuoti naujieji savanoriai pradės maždaug pusę metų truksiančius mokymus.

 

„Vaikų linijos“ savanoriu gali tapti bet kokios specialybės, išsilavinimo ar amžiaus žmogus, sulaukęs 18-os metų. Svarbiausia, kad jis turėtų motyvacijos ir galėtų skirti dalį savo laiko (maždaug 6 val. per savaitę/20 val. per mėnesį) „Vaikų linijai“.

 

Visos vaikų ir paauglių konsultavimui reikalingos žinios bei įgūdžiai įgyjami per parengiamuosius kursus, kurie trunka maždaug pusę metų (60 val.). Juose savanoriai teoriškai ir praktiškai išmoksta aktyvaus klausimo, situacijos analizės, sprendimų ieškojimo, jausmų tyrinėjimo bei įsigilina į vaikams ir paaugliams kylančius sunkumus. Sėkmingai baigus mokymus, savanoriai įsipareigoja telefonu ir internetu išbudėti 300 val.

 

„Vaikų linijos“ savanoriai teikia emocinę paramą vaikams ir paaugliams, išklausydami juos, kartu su jais ieškodami būdų, kaip spręsti kylančius sunkumus, skatindami kalbėtis su žmonėmis, kuriais jie pasitiki, ir, jei reikia, nukreipdami pagalbos į kitas tarnybas.

 

Dabartiniai „Vaikų linijos“ savanoriai tikina: savanorystė „Vaikų linijoje“ suteikia naujų vertingų patirčių, žinių, pažinčių ir padeda nuolat mokytis ir augti. Asmenines „Vaikų linijos“ savanorių patirtis rasite čia.

 

Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės! Registruokitės į naujų savanorių atrankas Vilniuje ir Kaune jau šiandien! Registracija čia.

Daiva posteris.jpg

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  •  

    Paveiksliukas - eu.jpg Paveiksliukas - vkc-logo_vvi_banner200.jpg Paveiksliukas - EEA+Grants+-+JPG.jpg Paveiksliukas - Vilniaus miesto savivaldybe.jpg nordea jpg.jpg teo logo red on transparent(10-50).png Paveiksliukas - Ministry_of_Social_Security_and_Labour_of_the_Republic_of_Lithuania_logo.jpg