pagalba_internetu.jpgPagalba internetu
Savanoris Artūras: „Atvirai galiu prisipažinti, kad nebuvo nė vienos akimirkos, kai būčiau gailėjęsis atėjęs į šiuos kursus“

„Vaikų linijos“ internetu teikiamos pagalbos vaikams ir paaugliams viešinimo kampanija

Vis daugiau vaikų ir paauglių kreipiasi pagalbos į „Vaikų liniją“ elektroniniais laiškais. Atlikus jų apklausą, paaiškėjo, kad „Vaikų linijos“ pagalba internetu pateisina vaikų ir paauglių lūkesčius, o iš savanorių konsultantų gauti atsakymai į laiškus suteikia palaikymą ir supratimą, o taip pat idėjų, kaip galėtų susidoroti su juos užklupusiais sunkumais.

 

„Vaikų linija“ kviečia vaikus ir paauglius rašyti mums laiškus – kartais raštu pasidalinti savo išgyvenimais ir jausmais gali būti lengviau ir drąsiau. „Vaikų linijos“ savanoriai konsultantai stengsis kuo greičiau atsakyti į gautą laišką, kad nereikėtų laukti ilgiau nei 24 valandas.

 

Didinant „Vaikų linijos“ pagalbos internetu prieinamumą ir žinomumą, su Europos ekonominės erdvės finansinių mechanizmų pagalba buvo sukurti plakatai spaudai ir platinimui internete. Kviečiame visus laisvai naudoti šiuos vizualus ir kartu viešinti „Vaikų linijos“ teikiamą emocinę paramą internetu!

 

PLAKATAI ATSISPAUSDINIMUI IR PLATINIMUI INTERNETE, BANERIAI INTERNETINĖMS SVETAINĖMS

 

Is taves tyciojasi.png

Spausdinimui

Viešinimui internete

Baneris

Susipykai-su-draugu.png

Spausdinimui

Viešinimui internete

Baneris

Mama taves nesupranta.png

Spausdinimui

Viešinimui internete

Baneris

 Kaskas internete isplatino tavo nuotraukas.png

Spausdinimui

Viešinimui internete

Baneris

 Viskas atrodo beviltiska.png

Spausdinimui

Viešinimui internete

Baneris

 Sumaistis viduje.png

Spausdinimui

Viešinimui internete

Baneris

 

 

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  •  

    Paveiksliukas - eu.jpg Paveiksliukas - vkc-logo_vvi_banner200.jpg Paveiksliukas - EEA+Grants+-+JPG.jpg Paveiksliukas - Vilniaus miesto savivaldybe.jpg nordea jpg.jpg teo logo red on transparent(10-50).png Paveiksliukas - Ministry_of_Social_Security_and_Labour_of_the_Republic_of_Lithuania_logo.jpg