pagalba_internetu.jpgPagalba internetu
Savanorė Rasa: „Vaikų linija“ tapo dalele gyvenimo, kurį stengiuosi visiems kurti laimingą. Smagu čia darbuotis, išgirsti vaiką, kuris prašo pagalbos, suprasti jį, šypsotis kartu su vaiku...“

Pagalba internetu

Norėdama(s) mums parašyti šiame tinklapyje susikurk savo pašto dėžutę. Tai gali padaryti atlikdama(s) kelis paprastus žingsnius:

 

 • sugalvok ir įsimink savo prisijungimo vardą ir slaptažodį – taip Tu susikursi savo pašto dėžutę, kuri bus skirta tik bendravimui "Vaikų linijos" interneto svetainėje. Iš jos Tu galėsi parašyti mums laišką ir gauti mūsų atsakymą. Taip pat su šiais prisijungimo duomenimis Tu galėsi jungtis prie diskusijų ir apie Tau rūpimus dalykus diskutuoti su bendraamžiais;

 

 • parašyk mums laišką - gali mums rašyti dėl įvairių kylančių klausimų ar rūpesčių, kai norisi apie juos pasikalbėti, pasidalinti kylančiomis mintimis ir jausmais. Visos temos mums yra vienodai svarbios, todėl atsakome į visus vaikų ir paauglių atsiųstus laiškus.

 

 • ir išsiųsk.

 

„Vaikų linijos“ pagalbos internetu viešinimo kampanija

 

Žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai vaikams kylančius klausimus apie pagalbą internetu:

 • Kas atsakys į Tavo laišką? Į vaikų ir paauglių laiškus atsako “Vaikų linijos” konsultantai. Kiekvienas konsultantas moka teikti pagalbą internetu ir yra pasiruošęs Tave suprasti ir palaikyti.

 

 • Ar konsultantas gali tapti Tavo draugu? Kartais vaikai ir paaugliai rašo mums, tikėdamiesi, kad “Vaikų linijos” konsultantai taps jų susirašinėjimo draugais. Mūsų tikslas – padėti Tau surasti atsakymus į klausimus, sukurti erdvę, kur tu saugiai dalintumeisi savo jausmais ir išgyvenimais. Todėl mes negalime tapti susirašinėjimo draugais.

 

 • Ar galite man atsiųsti kitų parašiusių laiškus vaikų adresus? Kartais vaikai ir paaugliai prašo atsiųsti kitų parašiusiųjų adresus, norėdami su jais susipažinti ir susirašinėti. “Vaikų linijos” teikiama pagalba yra konfidenciali ir anonimiška, tai reiškia, kad mes negalime teikti jokios informacijos apie mums rašančius vaikus bei paauglius. Su bendraamžiais Tau aktualius klausimus gali aptarti diskusijose.

 

 • Per kiek laiko sulauksi atsakymo į savo laišką? Į visus laiškus atsakome per 2 dienas. Norime pasakyti, kad neskirstome sunkumų į "rimtus" ar "nerimtus" ir atsakome visiems parašiusiems. Tad, jei nesulaukei atsakymo taip greitai, kaip norėjosi, kantriai palauk – jis tikrai atkeliaus.

 

 • Ar kas nors gali sužinoti, kad Tu parašei mums laišką? Laišką, kurį Tu parašysi, ir Tau skirtus atsakymus skaitysi tik Tu ir "Vaikų linijos" konsultantai - tai reiškia, kad Tavo rašomi elektroniniai laiškai bus visiškai saugūs ir jų negalės skaityti kiti žmonės.

 

Laukiame Tavo laiško!

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

 •  

  Paveiksliukas - eu.jpg Paveiksliukas - vkc-logo_vvi_banner200.jpg Paveiksliukas - EEA+Grants+-+JPG.jpg Paveiksliukas - Vilniaus miesto savivaldybe.jpg nordea jpg.jpg teo logo red on transparent(10-50).png Paveiksliukas - Ministry_of_Social_Security_and_Labour_of_the_Republic_of_Lithuania_logo.jpg