13foto.jpg
Savanorė Darja: „Atrodo, atėjau savanoriauti tam, kad duočiau kažką kitiems, padėčiau vaikams, bet pridėjusi ranką prie širdies, galiu atvirai pasakyti, kad savanoriaudama pati gavau šimtąkart daugiau. Tai buvo neįtikėtina patirtis!“

TAPKITE MŪSŲ RĖMĖJU!

2014 m. vaikai ir paaugliai į „Vaikų liniją“ telefonu bandė prisiskambinti daugiau nei 2 milijonus kartų. Tačiau „Vaikų linijos“ galimybės pernai leido atsiliepti tik į 1 iš 16 vaikų skambučių.

 

Vis daugiau paauglių pagalbos į „Vaikų liniją“ kreipiasi elektroniniais laiškais – 2014 metais savanoriai konsultantai atsakė į daugiau nei tūkstantį laiškų (tai beveik 40 proc. daugiau nei 2013 m.).

 

Tam, kad „Vaikų linija“ dirbtų nenutrūkstamai ir vaikai gautų jiems reikiamą pagalbą telefonu ir internetu dėl jiems kylančių sunkumų, turime:

 

  • vykdyti savanorių konsultantų atrankas ir mokymus,
  • koordinuoti savanorišką darbą ir prižiūrėti jo kokybę,
  • nuolat kelti savanorių kvalifikaciją,
  • teikti konsultantams emocinę paramą ir pagalbą po sudėtingų budėjimų ar skambučių,
  • vykdyti vaikų ir suaugusių švietimą (kampanija "BE PATYČIŲ", projektas "Saugesnis internetas", kt.).
  • sumokėti „Vaikų linijos“ patalpų Vilniuje nuomą ir komunalinius mokesčius.

 

Paremk!

Jūsų parama „Vaikų linijai“ leis išklausyti sunkumus išgyvenančius vaikus, kurie neturi ar nežino, kam išsipasakoti. Padės atsiliepti į daugiau vaikų skambučių ir laiškų, kuriuose vaikai atvirai dalijasi tuo, kas juos slegia ir neramina.

 

 

 Vaikai nori būti išgirsti. Padėkite JIEMS mus pasiekti!


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  •  

    Paveiksliukas - eu.jpg Paveiksliukas - vkc-logo_vvi_banner200.jpg Paveiksliukas - EEA+Grants+-+JPG.jpg Paveiksliukas - Vilniaus miesto savivaldybe.jpg nordea jpg.jpg teo logo red on transparent(10-50).png Paveiksliukas - Ministry_of_Social_Security_and_Labour_of_the_Republic_of_Lithuania_logo.jpg